Bugun...İstanbul’da AVM’lerin kapanış saati kaç oldu?

Koronavirüs tedbirleri ile ilgili bir önlem de AVM çalışma saatleri ile ilgili oldu. İstanbul’da AVM’lerin kapanış saati ile ilgili açıklama İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Avdagiç’ten geldi. Peki, AVM’ler saat kaçta kapanacak?

facebook-paylas
Güncelleme: 16-04-2021 12:38:48 Tarih: 16-04-2021 11:51

İstanbul’da AVM’lerin kapanış saati kaç oldu?

AVM çalışanlarını ve AVM’lerde alışveriş yapacak kişileri yakından ilgilendiren açıklama İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Avdagiç’ten geldi. İstanbul Valisi ile yapılan görüşme sonrası alınan kararı duyuran Avdagiç, yeni saati paylaştı.

 

AVM’LER KAÇTA KAPANACAK? İSTANBUL’DA AVM’LERİN KAPANIŞ SAATİ GÜNCELLENDİ

İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç, sosyal medya hesabından, yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullandı:

"İstanbul Valimiz ile yapılan son görüşmede alınan bilgiye göre tüm mağaza ve dükkanların kapanma saati 17.30 olacaktır. Bu sayede mesai çıkışından sonra sokağa çıkış yasağı öncesi alışveriş için makul bir süre sağlanmıştır. Pandemiyi beraber yeneceğiz."

Avdagiç, bir önceki paylaşımında, "İstanbul Valimiz ile yaptığımız görüşmeler sonunda Valiliğimizin talepleri doğrultusunda; AVM ile cadde mağazalarının kapanma saati 17.00, semt dükkanlarının kapanma saati 17.30 olarak belirlenmiştir. Bu zor dönemde vakaları azaltmak için fedakarlık gerekiyor" demişti.


 

 

İstanbul Valimiz ile yapılan son görüşmede alınan bilgiye göre tüm mağaza ve dükkanların kapanma saati 17.30 olacaktır. Bu sayede mesai çıkışından sonra sokağa çıkış yasağı öncesi alışveriş için makul bir süre sağlanmıştır. Pandemiyi beraber yeneceğiz.
Bu haber 1342 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER TİCARİ PROJELER Haberleri

YUKARI YUKARI