Bugun...XII. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi

Alışveriş merkezi yatırımcıları, merkez yöneticileri, perakendeciler, alışveriş merkezi yöneticileri ve sektöre destek veren firmaları bilgi paylaşım ve işbirliği olanakları ile buluşturuyor.

facebook-paylas
Güncelleme: 08-02-2020 01:03:05 Tarih: 07-02-2020 00:43

XII. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi

Ülkemizdeki yerli ve yabancı alışveriş merkezi yatırımcılarını temsil eden ve bugüne kadar organize perakende sektörünü oluşturan tüm paydaşlar için verimli çalışmalar ortaya koyan Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) olarak, 12. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’nde bir kez daha dostlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

 

 

 

 

             Prof. Dr. HÜSEYİN ALTAŞ AYD
                 Yönetim Kurulu Başkanı
             AYD Chairman of the Board

 

 

AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi, Sektörün Sorunlarına Işık Tutacak AYD Shopping Economy Summit Will Shed Light on the Sector’s Problems Prof. Dr. HÜSEYİN ALTAŞ AYD Yönetim Kurulu Başkanı AYD Chairman of the Board Ülkemizdeki yerli ve yabancı alışveriş merkezi yatırımcılarını temsil eden ve bugüne kadar organize perakende sektörünü oluşturan tüm paydaşlar için verimli çalışmalar ortaya koyan Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) olarak, 12. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’nde bir kez daha dostlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bugüne kadar Zirve kapsamında hem AVM’ler hem de perakende markalarımızı ilgilendiren pek çok konuyu ele aldık; sektörümüze dair dünyadaki son trendleri inceledik, gelişmelerin yakın takipçisi olduk… Alanında uzman isimlerden ufkumuzu açan konuşmaları hep birlikte dinledik, hepimiz mutlaka kendimizden bir şeyler bulduk… En önemlisi de taşın altına elimizi koyduk, sektörümüzün sorunlarına hep birlikte çözümler aradık… AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’ni hayata geçirme sebeplerimiz de aslında tam da bu yaptıklarımız idi.

Bu yıl da ilk günkü kararlılığımız, heyecan ve enerjimiz ile aynı yolda yürümeye devam ediyor kıymetli iş ortaklarımız, meslektaşlarımız, sektörümüzün tüm temsilcileri için son derece verimli geçecek, hep beraber keyif alacağımız bir AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi hazırlıyoruz.

Bu vesile ile AYD olarak Soysal iş birliğiyle düzenlediğimiz ‘AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’ne tüm paydaşlarımızı davet ediyor ve şimdiden tüm katılımcılara keyifli bir organizasyon diliyorum.

 

AYD Shopping Economy Summit Will Shed Light on the Sector’s Problems 


As Council of Shopping Centers (AYD), representing local and foreign shopping center investors in our country and putting productive works for all organized retail sector, we are happy to be with our friends once again at the 12th AYD Shopping Economy Summit. Within the scope of the Summit we have focused on a number of issues concerning both our shopping centers and retail brands, we have examined the latest trends in our sector in the world and have been a close follower of the developments… We listened to the speeches from experts in their field and expanded our horizons, definitely we all have found something from ourselves. Most importantly we took responsibility and reached solutions to the problems of our sector all together…All these things we did was exactly the reason why we organized AYD Shopping Economy Summit.

This year we continue our work with determination, enthusiasm and energy just like we were on the very first day. We are preparing an AYD Shopping Economy Summit that will be very productive for our esteemed business partners, colleagues and all the representatives of our sector.

With this respect, I would like to invite all our partners to 'XII.AYD Shopping Economy Summit' organized with Soysal’s cooperation and I wish all participants an enjoyable event.
Bu haber 1068 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EMLAK MAGAZİN Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI